De newsroom van het ministerie van IenWPersberichten, toespraken en optredens
Newsroom ministerie van IenW

Woordvoerders

Woordvoerders zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder). Documenten van het ministerie van Infrastrucuur en Waterstaat zijn hier beschikbaar. De agenda van de bewindspersonen kunt u hier vinden.

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Persvoorlichter

Algemene persvragen en interviewverzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.drost@minienw.nl

Woordvoerders minister Van Nieuwenhuizen

Ivar Noordenbos

Verkeersveiligheid, Innovatie en verkeersmanagement, Beheer bestaande infrastructuur

Ivar Noordenbos
+31 (0)6 31 75 34 05
Ivar.Noordenbos@minienw.nl

Roel Vincken

Waterbeleid, Havens, zee- en binnenvaart, Internationale luchtvaart

Roel Vincken
+31 (0)6 21 52 24 49
Roel.Vincken@minienw.nl

Marianne Wuite

Nieuwe wegprojecten, Sluizen en bruggen, Vrachtverkeer, Schiphol/regionale luchthavens

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Veldhoven

Carlijn van Donselaar

Spoor, OV en Taxi

Carlijn van Donselaar
+31 (0)6 11 30 58 66
carlijn.van.donselaar@minienw.nl

Joris Schouten

Duurzaam Vervoer, Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl












 


Circulaire Economie, Milieu, Bodem

Nicolette Rodenburg
+31 (0)6 53 20 08 52
nicolette.rodenburg@minienw.nl

Woordvoerder corporate affairs

Ilana Rooderkerk

Ilana Rooderkerk
Ilana.rooderkerk@minienw.nl

Woordvoerder Deltacommissaris

Chantal Bijkerk

Chantal Bijkerk
+31 (0)6 15 35 91 05
chantal.bijkerk@minienw.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: